Техніка безпеки на весняні канікули

Дата: 19 березня 2021 о 13:04, Оновлено 19 березня 2021 о 13:05
Автор: Біро Т. В.
На зміну зимі прийшло більш осяяна і зігріта сонечком весна, але у весняний день нас може очікувати небезпека.
- Небезпека може спіткати Вас під час сильних поривів вітру, які доволі часті навесні. Тому хочемо нагадати, що під час сильного вітру, буревію не варто виходити на вулицю. Безпечніше буде у власному помешканні, але необхідно щільно закрити вікна в будинку. Якщо сталося так, що негода застала Вас на вулиці, пам’ятайте, що небезпечно ховатися під деревами, особливо старими, не ходити під електропроводами, триматися подалі від старих будівель, адже вітер може зірвати частину покрівлі та травмувати перехожих поряд людей.
У весняну пору учні закладів освіти йдуть на довгождані канікули. Але, щоб ці дні пройшли весело та незабутньо необхідно зробити їх безпечними. Давайте нагадаємо собі кілька правил і візьмемо їх на озброєння:
1. Причиною пожежі може стати неправильне користування електроприладами: електрочайниками, електрокип’ятильниками, прасками, телевізорами, комп’ютерами, холодильниками.
2. Якщо засидівся перед телевізором чи комп’ютером, пам’ятай, що шкодиш не лише своїм очам, але й наражаєш себе на небезпеку через можливість виникнення пожежі. При перегріванні електроприлади можуть самозагорятися. Обов’язково давай перепочивати і своїм очам, і техніці.
3. Не можна одночасно вмикати кілька електроприладів, адже перевантаження електромережі призводить до пожежі.
4. Коли є бажання допомогти мамі й попрасувати речі, пам’ятайте, що залишати без догляду ввімкнену в розетку праску не можна.
5. Підігріваючи собі їжу, пам’ятайте, що цей процес не можна залишати без нагляду.
6. Не забувайте перевіряти, чи вимкнули Ви воду, газ та світло.
7. Коли Ви знаходитесь самі удома пам’ятайте, що розваги мають бути безпечними. Не грайтеся сірниками, дуже небезпечно запалювати їх в приміщеннях, на балконах чи горищах. Ви можете тільки уявити, яке лихо може статися через це.
В разі, якщо виникла пожежа чи інша небезпечна ситуація не панікуйте, відразу зателефонуйте до Служби порятунку за номером «101».
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.