Професії моїх батьків – моя майбутня професія

Date: 7 червня 2019 о 09:05
87 views

Весняними мелодійними переливами пролунав в нашій школі 31 травня довгоочікуваний останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчальних занять для школярів. Але на шкільному подвір’ї не вщухають дитячі голоси, адже розпочинається літо навчальною практикою для старшокласників, для молодших школярів організовуються екскурсії і для всіх – оздоровчою кампанією в пришкільному таборі з денним перебуванням «Маяк», який гостинно запросив малят в червневі дні.

До навчальних екскурсій долучилися і учні 4 класу спільно зі своїм класним керівником Пономаренко Л.І. одна з таких екскурсій проходила під девізом «Сільські професії – професії моїх батьків! – Мої професії в майбутньому?!» хочеться подякувати керівнику фермерського господарства «Влад» Чорному Олександру Миколайовичу, який гостинно прийняв на територію господарства наших четвертокласників. Він ознайомив дітей з секретами сільськогосподарського виробництва, а головне – продемонстрував сучасну сільськогосподарську техніку. Діти із захопленням розглядали комбайни, трактори, автомобілі. Найбільше сподобалося те, що хлопці отримали дозвіл зайняти місце за кермом і комбайна, і трактора, і автомобіля, уявити себе сівачами пшениці, стоячи на підніжках сівалки. Гордістю сповнювались серця Яріка Шевченко та Ковби Сніжани, адже цими сучасними велетами сільськогосподарської техніки управляють їхні батьки Шевченко М.М. та Ковба Ю.Ф. маємо надію, що професії батьків в майбутньому можуть стати і професіями сільських хлопчаків. І для дівчаток є робота, адже в гарячу жнивну пору цілий світловий день знаходяться комбайнери в полі. І це врахував господар, обладнавши їдальню-міні, в якій хазяйнуватиме кухарочка, а в час екскурсії Олександр Миколайович запросив школярів до столу та пригостив духмяним напоєм. Діти з вдячністю прощалися по закінченню екскурсії з гостинним господарем. Я впевнена, що кожному ця екскурсія запам’яталася надовго.

Пономаренко Л.І. класний керівник

4 класу Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments:
Only authorized users can leave comments.