Тиждень початкових класів

Date: 29 жовтня 2018 о 09:53, Refreshed 14 березня 2019 о 12:47

З 22 по 26 жовтня в нашій школі відбувся тиждень початкової школи.

З 22 по 26 жовтня 2018 року в нашій школі відбувся тиждень початкової школи.

Перший день тижня був присвячений Королеві усіх наук –  математиці. Цього дня тижня Пономаренко Л.І. провела цікавий захід з учнями, який мав назву «Шифрувальник», також підготувала конкурсну програму «Графічний диктант» та розгадування математичних задач, метою яких було  розширити знання учнів, розвивати пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, виховувати цікавість, інтерес до математики. По запалу та активності вихованців, з яким вони брали участь у конкурсах, було видно, що вчителі  досягли своєї мети. Переможцями стали: Біро Є.О. (учениця 2 класу) та Шевченко Я.М. (учень 2 класу).

Наступний день – День української мови, в рамках якого класні керівники 1-4 класів на уроках української мови формували навички каліграфічного письма, самоконтролю, розвивали вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати.

Надовго запам’ятається дітворі конкурс криптограм, в якому діти показали свій талант.

Підсумки конкурсу:грамотами нагороджено учня 1 класу Біро Д.О. та учня 2 класу Нечипася Д.С.

Третій день тижня був присвячений природі. Того ж дня було проведено конкурси на розгадування кросвордів та загадок про пори року. Серед найкращих були учні 3 класу: Нечипась Богдана та Ірза Анастасія, які отримали грамоти за зайняті 1 та 2 місця.

В День Літературного читання класовод 2 класу Яценко Н.І. провела цікаву і хвилюючу вікторину-презентацію «З якої казки?». Школярі поринули у світ чарівної мелодії художнього слова, пройшлися сторінками дитячих журналів та книг, завітали в гості до бібліотеки, побували на вернісажі героїв улюблених казок. Діти з великим задоволенням працювали під час проведення цих заходів.

І на завершення тижня початкових класів  були нагороджені переможці та вручені грамоти найактивнішим учасникам конкурсів.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.

Заступник директора з НВР

Біро Т.В.

Comments:
Only authorized users can leave comments.