«А сотню вже зустріли Небеса»

Date: 23 лютого 2018 о 12:26
154 view

З метою ознайомлення учнів із історичним значенням Революції гідності, розкриття суті подвигу Небесної сотні, вшанування героїзму українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, в Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 20 лютого було проведено учнями 9-10 класів (кл. керівник Н.М. Нечипась) виховний захід до дня вшанування Героїв Небесної Сотні; шкільний бібліотекар Яковлєва Л.М. оформила книжкову виставку «А сотню вже зустріли Небеса».  Хвилиною мовчання вшановано пам'ять героїв Майдану та Небесної Сотні, приспущено Державний прапор України.

Метою заходу було донести до дітей героїчне історичне минуле України, виховати людяність, повагу, гідність та почуття гордості за нашу країну.

Розпочався захід зі вступного слова про Небесну Сотню, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час XXI століття. Бо в народі говорять: «Пам'ять про мертвих оберігає живих». Учні 9-10 класів розповіли про події на майдані, читали цікаві факти, що присвячені героїчним подіям. В. Дмитрієнко (учень 11 класу) зачитав вірш про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Було переглянуто інформаційні та музичні відеоматеріали про героїв Майдану та Небесну Сотню. Всі присутні були вражені подіями лютого 2014 року, тож вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання і запалили свічку пам’яті.

Давайте вшануємо тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить свого тата. Їм доведеться жити з цим болем щодня, і ніхто не зможе полегшити їхні страждання.

Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!

Герої України !

Герої Небесної Сотні!

Ви назавжди залишитесь в наших серцях!

Класний керівник 9 класу

Нечипась Н.М.

Comments:
Only authorized users can leave comments.