Тиждень зарубіжної літератури в школі

Дата: 23 березня 2021 о 08:51
Автор: Біро Т. В.
109 переглядів

Є злочини гірші, ніж спалювати книги. Наприклад – не читати їх. ("451 ° за Фаренгейтом")

Відповідно до плану роботи  школи на 2020/2021 навчальний рік,  з метою  підвищення рівня знань із зарубіжної літератури, посилення інтересу до навчального предмету, розвитку творчих здібностей учнів, виховання любові до кращих зразків світової літератури з 15 березня по 19 березня 2021року був проведений тиждень зарубіжної літератури. Були  сплановані заходи  тижня зарубіжної літератури, підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

Почався тиждень з випуску стінгазет. Учні 5-7 класів підготували стіннівку під назвою "Великі казкарі", а учні 8-11 класів - стінгазету "Найвідоміші закохані". Для учнів 5-7 класів організовано конкурс малюнків "Мій улюблений герой", де найактивнішими були учні 5 класу (Ірза А., Нечипась Ю, Телятнікова А.), 6 класу (Алексєєнко Д, Ковба С.), 7 класу (Грішічкін С.) Протягом тижня учні брали участь у літературних конкурсах та вікторинах. Для учнів 5-6 класів проведено вікторину "Казка йде у гості". Метою проведення було нагадати та закріпити вивчений матеріал. Учні проявили логічне мислення, активність та ініціативність. Захоплива вікторина нагадала школярам про чудовий світ казок, які вони вивчали, занурила у пригоди і розваги. У результаті команди отримали однакову кількість балів і перемогла дружба. Для учнів 8-11 класів проведено брейн-ринг "Знавці зарубіжної літератури". Цікавими були ребуси та кросворди за творами зарубіжних письменників. А для наймолодших учнів організовано книжкову виставку сучасної літератури для дітей.

Усі заходи в рамках тижня зарубіжної літератури було проведено в позаурочний час, цікаво та змістовно. Момот Я.Ю. творчо підійшла до організації та проведення запланованих заходів. Діти із задоволенням взяли участь у проведенні запропонованих їм конкурсів та ігор.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.