Тиждень англійської мови

Дата: 24 листопада 2020 о 09:08
Автор: Біро Т. В.
92 перегляда

З метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови з 16 по 20 листопада 2020 року в Самійлівській школі був проведений Тиждень англійської мови.

Кожен день Тижня підпорядковувався певному тематичному напрямкові. Планом Тижня англійської мови передбачалося проведення наступних заходів:

16.11 - виставки плакатів (3-11 класи);

17.02 - Уnglish quests “Sport” (8-11 класи);

18.02 -  Вікторина  “Around the world”(8-11 класи) ;

19.02 – Змагання «Цікава англійська» (8-9 класи).

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали всіх учнів закладу. Проведені заходи продемонстрували зацікавленість учнів вивченням англійської мови, грунтовну роботу вчителя з активізації й розвитку пізнавальної діяльності школярів з даного предмета.

Традиційно підчас Тижня учні школи готували та знайомилися з проектними роботами. Їм були запропоновано здійснити творчі завдання на тему: «The Sights of London». « Interesting Fact About English», «Meals». Переможцем конкурсу плакатів стали учні 4 класу.

Для учнів 8-9 класу було проведено змагання «Цікава англійська». Учні продемонстрували знання з тем «Професії», «Визначні місця», «Англомовні країни», збагатили свій словниковий запас знанням англійських ідіом, прислів’їв, подивилися презентацію «Famous Monuments» тощо. Переможцями конкурсу стали команда учнів 8 класу «Melons».

8-10 класи представили свої знання у вікторині, який передбачав виявлення знань з географії та літератури англомовних країн. Найактивнішими учасниками вікторини стали учениця 8 класу Максименко С., учениця 9 класу Масленко І., учень 10 класу Нечипась О.

Найактивнішими учасниками конкурсів та змагань в рамках Тижня іноземної мови стали учні 3, 4, 8, 9 класів. Проведення Тижня іноземної мови дало змогу повторити, закріпити і розширити знання учнів у вивченні іноземної мови.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.