Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 4 common:people_all_forms

Тиждень початкової школи

Date: 17 листопада 2020 о 08:29
49 views

Найважливішим завданням сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитися над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

         Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

         Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи в Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення Тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 2-4класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день мав певне спрямування:

День літературного читання

День математики

День української мови та писемності

День природи

День народних ігор та змагань

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Режисерами-постановниками виступали класоводи Пономаренко Л.І., Михайленко Р.О., Дзюба т.м. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити Тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Перший день - День літературного читання, в рамках якого класоводами 2-4 класів на уроках формувалися навички самоконтролю, розвивалися вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати. Надовго запам'ятається дітворі конкурс скоромовок, прислів'їв, вікторина «3 якої казки», літературна математика, які підготувала і провела класовод Пономаренко Л.І., де діти показали свій розум, кмітливість, знання. Зверталась увага на вміння вести діалог, інтонувати речення, входити в образ, передавати настрій. Також діти брали активну участь у конкурсі малюнків до улюблених казок.

Другий день тижня був присвячений Королеві усіх наук – математиці (відповідальна класовод 4 класу Дзюба Т. М.).  Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів. У молодшому шкільному віці елементи гри підвищують працездатність, сприяють фізичному розвитку дітей, формують в них конкретні уявлення про явища навколишнього світу, полегшують оволодіння абстрактними поняттями.

Щоб зацікавленість учнів до вивчення математики не знижувалася, вчитель організувала багато цікавих логічних задач, ігор, віршованих задач, ін.

Наступний день - День української мови та писемності. Протягом цього дня класоводом Михайленко Р.О. проведено розгадування метаграм і криптограм, ребусів, загадок на мовну тему. Також між учнями 3-4 класів проведено конкурс знавців української мови ім . П. Яцика.

Четвертий день - День природи, який організувала і провела класовод Дзюба Т.М. Протягом дня учні 2-4 класів активно приймали участь у розгадуванні загадок про пори року і тварин, складали розповіді про осінь, розповідали про колообіг води в природі, розгадували кросворди.

І на завершення тижня початкових класів була проведена спортивна естафета та конкурс народих ігор(організатор Михайленко Р.О.), в яких діти з захопленням грали в ігри, змагалися за першість, показували вміння водити м'яча, бігати, долати перешкоди та інше.

Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців. Грамотами дирекції школи нагороджені: Мерзін К., Позднякова В., Момот Я.(2 клас), Буряк Д., Мерзіна А.(3 клас), Кочетова У., Нечипась д., Біро Є., Михайленко М.(4 клас). Всі інші учасники отримали подяки за активну участь у провезенні заходів Тижня початкової школи.

Comments:
Only authorized users can leave comments.